PL EN

Kompletna linia prefabrykatów

Projektujemy i produkujemy kompletne, w pełni automatyczne linie produkcyjne prefabrykatów betonowych pracujące na paletach technologicznych o rozmiarze od 1400 x 700 [mm] do 1400 x 1100 [mm]. Kompletowane przez nas linie mogą być wyposażone zgodnie z życzeniem klienta, w wibroprasy produkcji polskiej lub wykonane przez najlepszych producentów niemieckich. Linia prefabrykatów i jej urządzenia obiegu palet są także dobierane i kompletowane według życzeń klienta.

Na przykład możemy zaoferować dostawę nowej, w pełni automatycznej, kompletnej linii do produkcji prefabrykatów betonowych, wyposażonej w najnowszej generacji maszynę produkcji niemieckiej firmy HESS wibroprasę MULTIMAT RH 1500 - VA. Stosowane w tej maszynie rozwiązania techniczne zapewniają możliwość uzyskiwania bardzo wysokiej jakości wyrobów, przy równoczesnym ograniczeniu zużycia cementu i wysokiej wydajności.

Wszystkie urządzenia systemu obiegu palet oferowanej linii są wykonane przez grupę firm polskich posiadających wysoki poziom techniczny, na podstawie najlepszych zachodnich wzorów i przy wykorzystaniu bardzo dobrych materiałów oraz części. Przyjęte zasady funkcjonalne oraz nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oferowanych urządzeń powodują, że ich wydajność, niezawodności oraz łatwości obsługi nie odbiegają od osiąganych przez analogiczne jednostki Hessa i pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości wibroprasy. Linia skompletowana w ten sposób jest znacznie tańsza od całego kompletu produkcji niemieckiej, a nie ustępuje mu funkcjonalnie. Linie takie już pracują w Polsce.

Osiągają one czas cyklu produkcyjnego rzędu 12-13 sek i praktyczną wydajność do 1800 m2 kostki brukowej na 8 godzin pracy.

Alternatywnie możemy zaproponować dostawę mniejszej i tańszej linii do produkcji prefabrykatów betonowych wykonanej w całości w Polsce. Przyjęte zasady funkcjonalne oraz rozwiązania konstrukcyjne oferowanych urządzeń powodują, że ich wydajność, niezawodności oraz łatwości obsługi nie odbiegają od osiąganych przez produkty dobrych firm europejskich.

Instalacja jest przeznaczona do w pełni automatycznej produkcji szerokiej gamy wyrobów betonowych na paletach technologicznych o wymiarach 1.400 x 950 mm.

Wydajność instalacji – praktycznie 1200-1400 m2 kostki brukowej w ciągu 8 godzin pracy (czas cyklu przy produkcji dwuwarstwowej – około 20 sek.).

W naszej ofercie znajdą Państwo również wysokiej jakości, nowe i używane palety technologiczne.


Wczytywanie...