PL EN

O firmie

firma MarpoNasze przedsiębiorstwo jest prywatną firmą inżynieryjno - handlową, która rozpoczęła działalność w 1982 roku. Od tego czasu specjalizujemy się w projektowaniu i dostarczaniu w systemie "pod klucz" kompletnych instalacji przemysłowych do produkcji materiałów budowlanych, ich transportu oraz różnego rodzaju instalacji specjalistycznych w tym lini produkcyjnych oraz np. instalacji recyclingu popłuczyn betonowych.

Oferujemy również wszelkie prace serwisowe naszych i obcych instalacji, a także modernizacje i wdrażanie nowych technologii w istniejących zakładach.

Projektowane instalacje budujemy nie tylko w Polsce ale również na terenie całego świata, zrealizowaliśmy m.in. fabryki do produkcji brykietu w Niemczech, Walli, Kanadzie i na Chorwacji.

Oferujemy wykonywanie projektów nietypowych, wymagających nowatorskich rozwiązań technicznych oraz spełniających wymagania obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

W wyniku ponad 25 letniej obecności na rynku zaskarbiliśmy sobie duże zaufanie inwestorów do naszych instalacji co potwierdza również wysoką jakość i trwałość oferowanych przez nas urządzeń.

Zatrudniamy doświadczonych fachowców. Posiadamy młodą, dynamiczną kadrę inżynierską oraz dobrze rozbudowane zaplecze kooperacyjne. Ciągle rozwijamy naszą firmę inwestując w najnowsze narzędzia projektowe jak i warsztatowe – wszystko w trosce o innowacyjność i niezawodność naszych instalacji.


Wczytywanie...