PL EN

Potencjał inżynieryjny

Potencjał inżynieryjnyProjektowanie maszyn i konstrukcji od początku istnienia firmy było działalnością priorytetową. Przez wiele lat pracy zdołaliśmy zdobyć duże doświadczenie na tym polu oraz wdrożyć wiele innowacyjnych konstrukcji, które sprawdzone stały się standardem.

Zakres projektowanych maszyn i konstrukcji obejmuje wszelkie elementy instalacji do produkcji prefabrykatów betonowych, materiałów budowlanych oraz wszelkich innych instalacji specjalnych.

Szczególny nacisk podczas projektowania kładziemy na kwestie niezawodności i ekonomie naszych maszyn, aby inwestor mógł cieszyć się ich długą i bezawaryjną pracą.

W naszych projektach używamy innowacyjnych i najbardziej niezawodnych technologii dostępnych na rynku. Nasza rozbudowana sieć dostawców jest w stanie zapewnić nawet najbardziej skomplikowane komponenty.

projektowanie instalacji

2. Projektowanie automatyki

Posiadamy własnych projektantów systemów automatycznych dla zarówno naszych jak i obcych zakładów. Wszelkie instalacje projektujemy uwzględniając komponenty jedynie sprawdzonych producentów takich jak Siemens, SEW, Moeller itd.

Projektujemy kompletne instalacje, wykonujem szafy siłowe, pulpity sterownicze a także wykonujemy odpowiednie oprogramowanie indywidualnie dla każdego projektu i  zastosowanych w nim urządzeń.

Podczas projektowania korzystamy z najlepszego oprogramowania, dedykowanego do danego typu urządzenia/sterownika co gwarantuje bezproblemową pracę naszych aplikacji.

3. Projektowanie pneumatyki

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu instalacji pneumatycznych. Są one zawsze częścią naszych wiekszych projektów, ale projektujemy i wykonujemy również oddzielne instalacje dostosawane do potrzeb klienta.

Korzystamy ze sprawdzonych komponentów takich firm jak np. FESTO czy Camozzi.

Służymy również pomocą w zakresie modernizacji i wymiany danych instalacji w celu zwiększenia ich wydajności lub dostosowania do danych potrzeb inwestora.


Wczytywanie...