ПРЕДЛОЖЕНИЯ СПЕЦИАЛЬНЫЕ

Вибропрессы и производственные линии

бетонные узлы

установки специальные

ассортимент продуктов

MARPO Engineering Company to firma, z ponad 20 letnim doświadczeniem. Wiedza i doświadczenie zdobyte w tym czasie plasuje nas w kręgu liderów branży w kraju. Firma zajmuje się projektowaniem oraz dostarczaniem instalacji przemysłowych, służących do produkcji materiałów budowlanych. Oferujemy przenośniki taśmowe, silosy na cement, formy oraz pompy betonu. U nas znajdziesz także taśmociąg, mieszalnik betonu, węzeł betoniarski oraz wiele tych elementów, bez których nie może obyć się betoniarnia.
W ofercie posiadamy bardzo dobre wibroprasy i silos cementu. W trakcie wielu lat swojej działalności firma zakończyła sukcesem wiele projektów na terenie kraju oraz poza jego granicami. Pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów w trakcie całego procesu realizacji. Oferujemy niezbędną pomoc oraz pozostajemy otwarci na sugestie dotyczące szczegółów inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Oferujemy: linia prefabrykatów, formy betonu, silos cementu mieszalnik betonu, węzeł betoniarski, przenośniki taśmowe, pompy betonu, silosy na cement, taśmociąg, wibroprasa i przenośnik.

 


Designed and Powered by 
Array ( [lang] => ru )